środa, 19 listopada 2014

autumn mood

Hejka.

Niestety piękna złota jesień już od nas odchodzi. Nastały ciemne, ponure i zimne wieczory. Deszczowe dni i brak chęci do wychodzenia na zewnątrz. Kiedy wstaje rano, widzę za oknem przygnębiającą aure, to mam ochote nie wychodzić spod ciepłej kołderki. Niestety...praca nie pozwala na leniuchowanie ;)
Mój sposób na ten przygnębiający czas?
Zmotywować się do działania ! Nie dać się szarości dnia. Dobre śniadanie z rana, herbatka, ciepły sweter i do dzieła ! ;) W tym roku jesienna chandra mnie nie dopadła i się nie dam.
Dodajcie kolorów w swoim otoczeniu, zróbcie coś dla siebie....zakupy, aktywność fizyczna, cokolwiek co Wam sprawia przyjemność. A wieczorem miło spędzony czas w towarzystwie przyjaciół lub drugiej połowy z kubkiem herbaty lub kakao na pewno poprawi nastrój.


A wy jakie macie sposoby na pokonanie szarości dnia ? ;) 


6 komentarzy:

 1. ja ostatnio mam dużo zajęć, ciągle coś robię - a tu wybory, uczelnia, praca, coś tam, więc jest nieźle, ale jednak wieczorami mnie wszystko dobija.
  wiesz, moja babcia nie była stara, miała tylko 63 lata, a na sali leżała z kobietami, które miały ponad 90 - i gdzie tu jest sprawiedliwość?

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie jest bardzo szaro za oknem, wczoraj nawet padał śnieg, ale nic z niego nie zostało. Samo błotko na dworze i wilgoć :) Ale jakoś nie potrafię mieć chandry, raczej zajmuje się studiowaniem i małymi przyjemnościami póki mam więcej wolnego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobić termos herbaty, ściągnąć miliony odcinków seriali i zakopać się w łóżku.. i tak do wiosny <3

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie też jakoś żadna chandra w tym roku nie dopadła, ale to chyba dlatego że nie mam na nią czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. wiesz, ja wierzę w Boga, ale jak przychodzą takie chwile, to naprawdę zaczynam wątpić. bo dlaczego niektórzy ludzie mają całe życie super, a inni ciągle pod górkę? to raczej nie jest sprawiedliwe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje sposoby, to gorąca czekolada i skoczna muzyka, żeby jakoś tak - mimo wszystko z uśmiechem wynurzać się rankiem z mieszkania. :)

  OdpowiedzUsuń